Kobieta jak wino. Jak zaimponować starszej kobiecie?

Kobieta jak wino. Jak zaimponować starszej kobiecie?

Choć dookoła nas panuje kult młodości, duża część mężczyzn jest zafascynowana dojrzałymi kobietami, które imponują im swoją inteligencją oraz pewnością siebie. Umówienie się z taką kobietą na randkę może być bardzo ekscytujące. Nie jest to jednak łatwe zadanie. Jak poderwać starszą kobietę? Podpowiadamy!

Komplementy od serca

Kobieta jest jak wino, im starsza tym lepsza… Zgadzasz się z tym stwierdzeniem? Jest w nim sporo racji! Dojrzałe kobiety są pewniejsze siebie, wiedzą czego chcą, często imponują swoją inteligencją. Podrywając starszą kobietę, należy zapomnieć o banalnych komplementach. Jeśli chcesz powiedzieć swojej wybrance coś miłego, musisz być szczerzy. Znajdź w niej takie cechy (dotyczące zarówno jej wyglądu, jak i intelektu), które Cię zachwycają i powiedz jej o tym. Dojrzała kobieta jest świadoma swoich atutów i doceni to, że je postrzegasz. Zanotuje też, że jesteś w pełni skupiony na jej osobie.

Szczerość i konkret

Dojrzała kobieta ma już pewne doświadczenia, była w związkach i jest świadoma swoich błędów. Nie chce już udawać i grać. Nie próbuj więc wciągać ją w intrygi. Bądź szczery i konkretny, zwłaszcza wtedy, kiedy masz inne zdanie niż ona. Starsza kobieta doceni to, że potrafisz być bezpośredni. Dla niej to znak, że jesteś dojrzały i świadomy samego siebie, co dobrze rokuje jeśli chodzi o związek.

Męskość i siła

Mimo różnicy wieku, kobieta szuka partnera, a nie chłopca do opieki. Z tego powodu może być ona niechętna randce z młodszym mężczyzną. Pokaż jej, że wszystkie te obawy nie mają uzasadnienia. Musisz być męski i niezależny. Choć ona jest również silną osobowością, czasem będzie potrzebować Twojego wsparcia i pomocy. Udowodnij jej, że może na Ciebie liczyć.

Jak widać, poderwanie starszej kobiety nie jest łatwym zadaniem. Związek z dojrzałą kobietą jest jednak wart wysiłku.